اسکچ در مقابل فتوشاپ: کارشناسان طراحی چه می گویند

طراحی سایت

بحث درباره Sketch در مقابل فتوشاپ داغ است. هیچ کس انکار نمی کند که تا به امروز فتوشاپ ابزار مورد استفاده برای ساخت مدل های اولیه در طراحی های موبایل و وب است. 
در حالی که  فتوشاپ در ابتدا به عنوان یک ابزار برای عکاسان برای ویرایش تصاویر ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفت، ویژگی های قانع کننده آن، طراحان وب را قادر می سازد تا وبسایت های خود را بر بستر آن طراحی و مدلسازی نمایند. 

برای زمان طولانی، فتوشاپ یک ابزار یکال برای طراحان بوده است. در واقع، بسیاری از طراحان هنوز هم این ابزار را "چکش" خود میدانند. بسیاری از مشتریان طراحی وب از PSD آگاهی دارند. فایل های بومی ساخته شده در فتوشاپ از لایه هایی تشکیل شده است که می توانند  دستکاری شوند. 

بسیار آسان  فایل فتوشاپ با دیگر اعضای یک تیم طراحی به اشتراک گذاشته و به روزرسانی می شوند. از زمان ورود فتوشاپ CC 2014، از آن زمان ثابت شده است که فتوشاپ بیشتر از یک ابزار ویرایش عکس است، زیرا می تواند یک ابزار مفید برای طراحان وب باشد که بر روی طرح های دیجیتال کار می کنند.

در زیر برخی از ویژگی های نرم افزار Adobe Photoshop که آن را یک ابزار مفید برای طراحی وب می کند: 

بگذارید با این واقعیت روبرو شویم: فتوشاپ هنوز یک ابزار طراحی شماره یک است که طراح باید آن را   یاد بگیرد. من فتوشاپ را به عنوان مادر تمام نرم افزار Adobe و web deisgn در نظر می گیرم. همه چیز ( تقریبا همه) در آن وجود دارد. شما فقط باید خلاقیت خود را پرورش دهید. اما فتوشاپ نیز ناکافی است و گاهی اوقات محدودیت دارد. گاهی اوقات، به نظر نمی رسد که ما بتوانیم این کار را انجام دهیم. 
طراحان اغلب با توابع فتوشاپ مشکلی ندارند. مشکلی نیاز به امکانات نرم افزاری اضافی است. بنابراین کاری که طراحان انجام می دهند، جستجوی، دانلود و باز کردن نرم افزار دیگر در کنار فتوشاپ است. 
 شما به عنوان یک طراح دارای دو گزینه دارید: یا از فتوشاپ خلاص شوید و به دنبال یک نرم افزار چند منظوره (که من فکر می کنم بسیار دشوار و یا غیرممکن است) بروید، و یا برای یافتن راه حل هایی که می تواند فتوشاپ را بهتر کند کوشش کنید. از این رو، پلاگین ها راه حل است.

پلاگینها برنامه هایی هستند که می توانید در یک برنامه دانلود و نصب شوند. آنها صرفه جویی در زمان،  و راه حل مشکل هستند. 
از آنجا که من عاشق فتوشاپ هستم، من به دنبال پلاگین هایی هستم که ممکن است  در رفع نیازهای طراحی کمک کنند.

با پیوستن به Envato Elements شما دسترسی به تعداد زیادی از assets برای طرح و فتوشاپ و همچنین بسیاری از عناصر طراحی مفید دیگر دارید. همه اینها با یک اشتراک ماهانه به Envato Elements در دسترس است. با عضویت بارگیری نامحدود ،  به کتابخانه عظیم و روزافزون 24،500+ assets خلاقانه  دسترسی داشته باشید. 

sarahparmenter" من عاشق Sketch هستم. من چند وقت پیش سوئیچ کردم و به عقب نگاه نکردم. قبل از اینکه Sketch  و من در کنار هم قرار باشیم، فتوشاپ برای کل کارهایم بود، بعد از یک هفته که به Sketch سویج کردم. هیچ تردیدی نداشتم  که بسیاری از طراحان این سوئیچ را   انجام می دهند و از فتوشاپ کوچ می کنند، اما فعلا  با بسیاری از طراحان در کنفرانس ها صحبت می کنم، هنوز هم 50٪ فتوشاپ و 50٪ Sketch هستند - که تغییر خواهند کرد، نور را خواهند دید! » سارا پارمینتر 

پس از حکومت عالی برای بیش از دو دهه، برتری فتوشاپ در نهایت با رسیدن Sketch به چالش کشیده شده است. Sketch یکی از موضوعات مورد علاقه بحث توسط کسانی است که متعلق به جامعه وب و جامعه طراحی رابط کاربر هستند. اما، آنچه که Sketch را به تازگی در صنعت طراحی وب  تاپ نگه داشته چیست؟ 
در مقایسه با فتوشاپ، سازماندهی تمام اسنادی که شما دارید در Sketch  ، به لطف رابط کاربری ساده Sketch،  بسیار ساده است. این برنامه ابزارهایی دارد که می تواند برای CSS3 و HTML بهینه سازی شود. 

بر خلاف فتوشاپ، ابزار 3D، فیلتر عکس های نامناسب و سایر ویژگی هایی که می تواند سرعت طراحی شما را تحت تاثیر قرار دهد ندارد. به طور خلاصه، Sketch تنها چیزهایی را که برای پروژه وب و UI حیاتی است، ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا کار خود را با سرعت بیشتری انجام دهید. 
البته، همه طراحان وب مانند من نیستند. برای جبران فقدان ابزار، Sketch دارای پلاگین های زیادی است که با ابزار فتوشاپ قابل مقایسه هستند و همه چیز را پوشش داده اند: از یک پلاگین ساده که شما را قادر به مبادله رنگ مرزی می کند و رنگ را به طیف وسیعی از   ژنراتورها سوق میدهد. 

Sketch شامل یک کشوی صفحه در نوار کناری Artboard است که به شما اجازه می دهد به سرعت بین فایل ها حرکت کنید. برای پروژه های بزرگ این، بسیار خوب است که بتوانید به سرعت و به مرور بین درخت سایت، صفحه ها و طرح های خود، به بروید و یا تغییراتی ایجاد کنید. 
قبل از استفاده از Sketch، به شدت توصیه می شود که ابتدا Sketch Toolbox را دانلود کنید. این یک مدیر پلاگین است که شما را قادر به فهرست و دانلود به طور مستقیم و نصب پلاگین ها  میکند. 

جعبه ابزار همچنین کمک خوبی برای شما می باشد تا به درستی نظارت کنید که از کدام پلاگین های دیگر شما میتوانید استفاده کنید. 
ما در حال حاضر در دوران طراحی واکنشگرا هستیم و کلید دستیابی به این هدف، استفاده از بردارها است. طراحان نیاز به طراحی صفحه نمایش با کیفیت بالا دارند.

مانند دیگر برنامه های مبتنی بر بردار، Sketch نیز پیکسل را میشناسد. اشکالی که شما ایجاد می کنید همیشه به نزدیکترین پیکسل تبدیل می شوند، نیازی نیست که نگران خطوط و تصاویر تار شوید. 
با پلاگین Sketch Mirror، شما به سادگی می توانید اسناد خود را باز کنید و ببینید که چگونه طراحی شما بر روی iPad یا iPhone ظاهر می شود. این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا بلافاصله پیشنمایش تغییرات انجام شده را ببینید. تا تنظیمات نهایی را بر اساس آنچه مشتری میخواهید انجام دهید، مخصوصا اگر با یکدیگر روبرو شوید. 
پلاگین AEFlowchart چیزی است که شما نیاز دارید برای ایجاد وب سایت هایی که در حال کار بر روی آن هستند. می تواند به سازماندهی وب سایت شما کمک کند. 
یک چیز جالب در مورد Sketch این است که شما به راحتی می توانید عناصر تایپوگرافی را ایجاد کنید. به عنوان مثال، شما می توانید با سبک های متن  درون خطی استفاده کنید، مانند بلوک های عنوان . بعدا می توانید آنچه را که در اسناد دیگر ایجاد کرده اید اعمال کنید. 

اگر مشتری شما font شما را دوست ندارد ، همه کاری که شما باید انجام دهید این است که یک بار آن را به روز کنید و سبک فونت در تمام پروژه شما به صورت خودکار به روز می شود. متن مورد استفاده در فایل طراحی دقیقا در مرورگر همان گونه نمایش داده می شود. 

مدیریت رنگ پروژه که روی آن کار می کنید نیز مهم است، شما می توانید به راحتی یک پالت رنگ بر روی صفحه نمایش خلق کنید. شایع ترین رنگ هایی که استفاده می کنید در دسترس شماست تا شما بتوانید آنها را در آینده در زمانی که در پروژه دیگری کار می کنید استفاده کنید. 
علاوه بر این،  Sketch به شما اجازه می دهد تمام فایل های خود را در یک سند تکمیل کنید، بسیار ساده تر است که از کلیه فایل های خود، اشیاء و سبک های شیء،  را کپی و جا به جا کنید. این چیزی است که در فتوشاپ به وضوح فراموش شده.
یکی دیگر از ویژگی های برجسته Sketch، سیستم ساخت است. بر خلاف فتوشاپ، لازم نیست به یک پلاگین یا مجموعه ای از دستورالعمل ها یا لایه های جداگانه ای که دارای یک شبکه موقت هستند تکیه کنید، که ویرایش آنها آسان نیست.  

اگر میخواهید شبکه طرح بندی را تنظیم کنید، باید به «مشاهده» بروید، سپس به «تنظیمات طرح بندی» بروید. اگر میخواهید شبکه را خاموش کنید، باید کنترل + L را انجام دهید.

danedwards" من واقعا  منطق CSS در Sketch را دوست دارم. این باعث می شود طرح های شما بسیار ساده تر به CSS تبدیل شود ، زیرا هنگام استفاده از سبک ها باید از منطق CSS استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت های بسیار مفید برای سرعت بخشیدن به طراحی کراسوور طراحی برش اتوماتیک است. "- Dan Edwards 

هاست   ,فتوشاپ ,های ,یک ,طراحی ,استفاده ,است که ,    ,که شما ,یک ابزار ,می توانید ,فتوشاپ کارشناسان طراحی ,مقابل فتوشاپ کارشناسانمنبع

شغل های حوزه وب و طراحی

آموزش طراحی وب سایت

طراحی وب سایت های آینده: طراحی با کیفیت بالا

اصول طراحی رابط کاربری در سال ۲۰۱۹

آموزش طراحی اپ برای ساعت اپل

فرآیند طراحی و توسعه هفت مرحله ای

چگونه بر خدمات طراحی وب سایت خود تعرفه بگذاریم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف نمایندگی لوازم یدکی بیل مکانیکی Pc600 فروشگاه معرفی اجناس ارزان پرشین گات تلنت ام بی سی لوازم آرایشی لچیک بلاگ و روزمره ها ماین گیم | پیشرو در بازی ماین کرافت Ronabaft - تولید و عرضه انواع تترون | بالشت | روتختی - رونابافت آموزش های کاربردی زناشویی هر چی که بخوای